Evden eve nakliye
Ankara Nakliyat
Günlük Döviz Kurları
Ankara Hava Durumu

 

Evden eve nakliyat


 •  

  Firma Profili

  1987 yılında bu yana kurucumuz Halil İbrahim Meral tarafından temelleri atılan ve günümüzde Ankara nakliye sektörü baştan olmak üzere geniş çevresiyle tüm Türkiye'nin dört bir tarafını saran evden eve nakliye hizmeti veren Başkent Beyoğlu nakliyat yılların getirdiğii tecrübeyle siz müşterilerimze hizmet vermeye devam ediyor.

  Taşımacılık işlemlerimlerinizin hepsinde prensipli çalışıp, kalite anlayışımızdan ödün vermedik ve hizmet ağımızı sizler için arttırdık. İlk dönemlerde sadece evden eve nakliyat alanında hizmet veren Başkent Nakliye zamanla lojistik ağını genişleterek askılı tekstil taşımacılığı, banka ve fuar taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı ve bunkarın yanında asansörlü taşımacılık hizmetleri vermeye başlamıştır.

  Şirketimiz kaliteli taşımacılık hizmetini hep en ekonomik biçimiyle sizlere sunmayı hedef edinmiş fakat kalite anlayışından taviz vermemiştir. Ambalajlama işlemleri için harcaması, kendisini firma olarak gören kişilerin vereceği nakliyat hizmetiyle eş değerdir. Bu sebeple önce kalite, sonra ekonomoik olmak ile müşteri memnuniyeti temel kriterlerimiz olmuştur.

  Ankara evden eve nakliyat sektöründeki verdiğimiz hizmet boyunca bize referans olmuş nakliyat işlemlerimizin sadece bir kısmını Başkent Nakliyat Referans Listesi'nden ulaşabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmenin onurunu yaşamaktayız.


  Nakliyat Ankara

  Ankara evden eve iletişim bilgileri