Evden eve nakliye
Ankara Nakliyat
Günlük Döviz Kurları
Ankara Hava Durumu

 

Evden eve nakliyat


 •  

  Ofis Büro Taşımacılık

  Başkent nakliyat evden eve nakliyat'da olan tecrübesini ofis büro taşımacılığında profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ofisinizin büyüklüğü veya eşyalarınızın durumuna göre taşınma işlerinizin en dikkatli ve en çabuk şekilde yapılmasını sağlar. Yeni ofisinize geçiş zamanınızı en aza indirerek iş kaybınızı minimum seviyeye çekmek ofis taşımacılığımızın yegâne türüdür.

  Başkent nakliyat ile irtibata geçmeniz durumunda tecrübeli evden eve nakliyat ekspertizlerimiz eşyalarınızı görmek ve tespitini yapmak için ofisinize gelecektir.

  Deneyimli ekspertizimizin raporu doğrultusunda bir taşınma programı başlar.
  Bu rapor doğrultusunda tüm nakliye işlemine dair sizlere yazılı olarak hizmet garanti sertifikası çerçevesinde fiyat raporu sunulur.

  Tüm dolaplar, masalar ve yeni taşınacak büronuzdaki yerleri numaralandırılır. Taşıma işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme aşamasında karmaşayı önlenmiş oluyoruz.

  Eşyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için havalı kabarcıklı naylonlarla ambalajlanır ve köşelerine koruyucu köşebentler yerleştirilerek koruma altına alınır.

  Ofis nakliyatAnkara ofis nakliyat

   

   


  Nakliyat Ankara

  Ankara evden eve iletişim bilgileri